פעם בשבוע עם תם אהרון עונה 3 | טראמפ - המונולוג

5 נוב 2020
7 792 צפיות

כאן 11 | פעם בשבוע עם תם אהרון! והערב נסכם את הבחירות בארצות הברית, ועל הדרך גם נסכם את ארצות הברית כנראה שהגיע הזמן לזה


• להרשמה לערוץ כאן | ביוטיוב ◄ goo.gl/oZXJlh
• להורדת יישומון כאן ◄ bit.ly/2NLO30g
• מוזמנים לעקוב אחרינו כאן | בטוויטר ◄ twitter.com/kann
• כאן | באינסטגרם ◄ instagram.com/kan_israel/
• כאן | אתר האינטרנט ◄ www.kan.org.il/

תגובות
 • כל כך מדוייק

  יוסי אברמסיוסי אברמס14 ימים לפני
 • צודק בכל מילה.

  Evgeny VinerEvgeny Viner19 ימים לפני
 • אני לא חשוד כלל כאוהד של ביבי, ואני מחבב את תם אהרון, אך שנאת אנשי רק לא ביבי מעבירה אותם על דעתם ומרוצים שהממשל הכי פרו ישראלי ב70 שנה האחרונות לא המשיך לקדנציה שנייה. כמו שאיזה חליפי פעם אמר - ישראל לפני הכל, ובאמת לא אכפת לי שהוא לא פוליטיקלי קורקט לפעמים.

  ElizEliz21 יום לפני
 • thank youuu Tom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Tal OfekTal Ofek21 יום לפני
 • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? זה לא סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק. דוגמא 2- שאתה מנסה לשייך לטראמפ קשר לאנטישמיות- זה טרלול שאולייי...יש בו....0.4% קשר עקיף. אבל כשביתו ובעלה יהודים..שהוא יליד וגדל בניו יורק וסביב יהודים כל חייו, זה פשוט חרטה ומתעסק בדברים שאינם מספיק..המהות...של....הכן כישלונות שיש לטראמפ- בקורונה, במיליטנטיות מול איראן- שככה דירדר יותר את המצב. לפני שיצא, איראן היו בתלם ולא שעטו לגרעין, למשל. תיהיו ענייניים ותתעסקו ביותר מעשי ופועל. מה גם......שאין יהודי מרכז-ימין... א ח ד ששומע את דברייך עם טראמפ ושינה דעתו, מרוב שאתה בא מהמקום טהרני. טראמפ עודד אנטישמיות- טירלול. הדונלד פשוט..גרוע ואהבל מידי.. בכללי.

  david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
 • הוא הכריז ניצחון כי ככה או ככה הוא מנצח אם לא בקולות אז בבית משפט יש מספיק הוכחות שהם מרמים זאת הכוונה בהכרזה

  Playstation GamesPlaystation Games22 ימים לפני
 • צודקקקקק

  Dvg DvgDvg Dvg22 ימים לפני
 • חכם ומדוייק! אשמח אם יהיה תרגום לאנגלית, כי מגיע גם לעוד אנשים בעולם להכיר את המונולג הזה !

  Maayan BroitmanMaayan Broitman22 ימים לפני
 • שטיפת מוחות, שקרים והונאות בתחפושת של תכנית סאטירית ביקורתית. ידעתי שכאן לא שונים מ- 12 ו- 13.

  Eyal Marcos LevitEyal Marcos Levit22 ימים לפני
  • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק.

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
 • תהיה שונא טראמפ ,גם תראה כמו שהיד עם תספורת עם גל.השמאלנים השקרנים ישתמשו בך כמו נייר טואלט

  ronen califronen calif22 ימים לפני
 • שמע אתה חייב להוריד לא יודע את הזקן או את המשקפיים לא רואים את הפנים המכוערות שלך

  איתן איתןאיתן איתן22 ימים לפני
 • יאו זאת התוכנית הכי מעפנה בעולםם. הוא לא מצחיק. והכל אצלו שנאה מוסווית על הימין

  איתן איתןאיתן איתן22 ימים לפני
 • המעריצים הסוציופתים והדפוקים של טראמפ דפקו די חזק בתגובות פה. מעניין אותי כמה בעיות נפשיות יש להם, חחח. השמרנים והפשיסטים הריאקציונרים שטופי המוח, מה יהיה איתכם?

  novinovi22 ימים לפני
 • מה אכפת לי שאמריקה הופכת לדיקטטורה

  gyrjrf fhfjdjsgyrjrf fhfjdjs22 ימים לפני
 • שמאלנים טיפשים ושקרנים רק יבחר בידן תתחילו לבכות כמה אכלנו אותה אנחנו מבודדים וכולם נגדנו אוי

  רבקה כהןרבקה כהן22 ימים לפני
 • תימני ממורמר

  אריוש רוטאריוש רוט22 ימים לפני
 • כל הכבוד לך!!!כי מה שמעניין אותו, והכל בשביל עצמו ובשביל השליטה שלו סביבי ובמדינת ישראל. הלא הוא יכול להחליף דעתו החלקיק שניה כמו שהוא מזיז עצמו בנאומים מצד לצד. למען האמת אני אוהב אותו נואם הוא מסודר בתוך כל האמת היחידה , שלו! אז אם על הסדר, סדר עולמי חדש אין יותר טוב להיות נחמד לישראל להכנס לקרביים שלה ואחכ לעשות מה שבא לו. מה ימנע בידו רק אם ביבי שדומה לו בהרבה מובנים, הטפלוניות יתן פייט ראש בראש . באמת בחור אז המשיח

  Or SimhaOr Simha22 ימים לפני
  • 3 לייקים להבל עילג זה. חחח בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק.

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
 • 4 שנים תמימות הבנאדם עושה רק טוב לישראל ועדיין אתה לא יכול לסמוך עליו? ראבאק אתה כנראה מקומץ ההזויים הבודדים במדינה שאשכרה מעדיפים את ביידן , סגנו של אובמה. על אובמה וביידן כן יכלת לסמוך? האם הביא שלום עם 4 מדינות ערביות, האם הכיר בירושלים , האם הכיר בגולן , האם העביר שגרירות אחרי 70 שנה..והרשימה ארוכה ארוכה. אז על ביידן והפרוגרסיבים המטורפים אתה כן יכול לסמוך...וואו עכשיו הוכחת לי שהקליקה הזעירה והמטורפת שולטת על התקשורת - אין קשר בינה לבין המציאות!!

  TOP NEWSTOP NEWS22 ימים לפני
  • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק.

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
  • אתה צפית בקטע או שאתה סתם מגיב לפי מה שניחשת שהוא יגיד בו ומה שבא לך להגיד? תֹם אמנם מביע ספק בזה שטראמפ טוב לישראל (יש שיגידו שלחבק את ישראל בזמן שהיא עושה דברים לא טובים (למשל מה שקוראים לו בשמאל "כיבוש") זה לא טוב לישראל). אבל, הוא בעיקר שם את זה בצד, ומעלה את התהייה: גם אם טראמפ טוב לישראל, האם זה זה באמת טוב אם הוא מנהיג כל-כך לא יציב, ורע לארה"ב ולעולם, והאם אין לנו אחראיות קצת מעבר.

   Guy KrugerGuy Kruger22 ימים לפני
 • לא הצלחתי לסיים לראות את זה מרוב שאתה דוחה אותי אני לא מאמין שנותנים לך זמן שידור ציבורי אפילו לא בצחוק

  S GS G22 ימים לפני
  • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק.

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
  • יאו גם אני עצרתי באמצע.בן אדם מגעיל

   איתן איתןאיתן איתן22 ימים לפני
 • אתה החיקוי גרוע של שליין ממש עלוב

  S GS G22 ימים לפני
  • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק.

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
 • אתה פשוט אפס שמאלן

  S GS G22 ימים לפני
 • ומה עדיף קומוניסט סוציאליסטי מהדיפ סטייט הפרוגרסיבי

  משה עמקנימשה עמקני23 ימים לפני
  • @משה עמקני ...מימך..כלום, ערס 🙊🙊🙊 זה העתק הדבק של דבריי, לכל מקום עם הרבה "לייקים" ביו טיוב אחרון של טום אהרון, למען להעיר את 2 המחנות. הימין- תפסיקו להיות ערסים ושונאי זרים טיפשים, שמאל מספיק טהרנות נגד מחנה הערסים ..לא כ.ל הימניים הם משה פה

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
  • @david michaelove מה אתה רוצה ממני יהמפגר

   משה עמקנימשה עמקני21 יום לפני
  • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק.

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
 • גרסה באנגלית?

  ElnatanElnatan23 ימים לפני
 • אחרי שאובמה החריב את המזרח התיכון בא נשיא והביא תוצאות כמו לסגור את הברז לחיזבלה וחאמס למנוע מרוסיה לנצל את הגז בסוריה נלחם בסין שהיא סכנה לעולם ועוד ותם מתעסק במה הוא אמר.. כמה רדוד

  ShavitgShavitg23 ימים לפני
  • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק.

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
 • טראמפ לא אשם שביבי תקוע שם בממשלה כבר 25 שנה !!! טראמפ לא אוהב את ביבי תכלס

  Sharon Vegan AmramSharon Vegan Amram23 ימים לפני
 • השמאל בארהב זה הימין בישראל

  Sharon Vegan AmramSharon Vegan Amram23 ימים לפני
 • טראמפ צודק גם על השקרונה!!!! כי הוא יודע שזה חארטה !!!! יאלה יאלה אנשים מתים כל שנה משפעת אף פעם לא שמו מסיכה זה! המגיפה המזויפת הזאת זה אחד הסכאמ הכי גדול שקרה בהסטוריה

  Sharon Vegan AmramSharon Vegan Amram23 ימים לפני
 • טראמפ צודק הוא מדבר על אנטיפה ובלייק לייפ מאטר הם פושעים ועכשיו הם גם דוקרים אזרחים בימים האחרונים

  Sharon Vegan AmramSharon Vegan Amram23 ימים לפני
 • טראמפ דיבר על האנסים והפושעים הם m13 !!!! יכאסיל הם הכנופייה הכי מסוכנת בעולם !!!!

  Sharon Vegan AmramSharon Vegan Amram23 ימים לפני
 • ביידן פושע עם רגל אחת בקבר

  Sharon Vegan AmramSharon Vegan Amram23 ימים לפני
 • Trump won this election 🇺🇸

  Sharon Vegan AmramSharon Vegan Amram23 ימים לפני
 • לא מבין את בעיה עם הסרטון האחרון של האישה במטווח. אמרה הכול בידיוק כמה שהו. לא הרפובליקנים יצאו לרחובות להפגנות אלימות קשות אלה שמאל ושמאל קיצוני.

  MAX BMAX B23 ימים לפני
  • ההפגנות של "בלאקצלייבס מאטר"? ההפגנות בעד שיוויון? אתה אומר ששיוויון זו שאיפה של השמאל הקיצוני ושצריך לא לרצות שיוויון?

   Adar Winter DrorAdar Winter Dror18 ימים לפני
 • תם, כמה טוב זה מרגיש לראות כסף של האדלסונים מתבזבז על תגובות לסרטונים שלך?

  Nimrod Gez-HaverNimrod Gez-Haver23 ימים לפני
  • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק. ה 8 לייקים זה...רק אותו העדר. מתון מהימניים, אבל עדר משעמם גם

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
 • חתחת אפס. מתבייש אפילו להראות את הוידאו הזה לחברים דמוקרטים בארהב

  elran pickholtzelran pickholtz23 ימים לפני
 • תם אהרון אומר שהוא מזרחי אבל כנראה שהוא כבר נלכד במלכודת האשכזנים השממאלאנים התל אביבניקים, ומחקה אותם מילה במילה. זה לא דמות של בן אדם שיש לו חוות דעת משלו

  Solomon ChriquiSolomon Chriqui23 ימים לפני
  • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק.

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
 • הסיבה שהתקשורת הפסידה שוב בסקרים, היא בדיוק אותה הסיבה שאתם חושבים(0:11)שהן מגישות אובייקטיביות - ניתוק מוחלט מהמתרחש .

  Shalom A.ZShalom A.Z23 ימים לפני
  • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק.

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
  • @Shalom A.Z יכול להיות שאתה צודק, שזה הסאבטקס של מה שהוא אומר

   Guy KrugerGuy Kruger22 ימים לפני
  • @Guy Kruger על פניו אתה צודק. פשוט לדעתי,ואני מאמין לא רק,הסאבטקסט(מאחורי המילים)והנרטיביות(המסר בדרך שבה סיפור מוצג ע"י המספר)הם כ"כ ברורים ומאפילים בנוכחותם על הטקסט היבש הכתוב. (דוגמה, 0:05 "אני לא טוב בהסתרת הרגשות וגם לא צריך" אז מי כן ?! מגישות החדשות. המובן מאליו 'על הנייר',זה שהוא אומר שהן צריכות וזה מה שמתבקש מהן. אבל הוא רוצה להעביר בנרטיב ובטקסט המשני,שהן גם טובות ומעולות בזה.)

   Shalom A.ZShalom A.Z22 ימים לפני
  • יש הבדל בין להגיד שהתקשורת אובייקטיבית, והמגישות האלה והאלה אובייקטיביות (צריך להיות באמת מנותק כדי לחשוב ככה), לבין להגיד שמגישות של החדשות צריכות (מצופות) לדווח בצורה אובייקטיבית ומאופקת.

   Guy KrugerGuy Kruger22 ימים לפני
 • השמאל הפרוגרסיבי נאו מרקסיסטי שהדמוקרטים אוהבים לוקח לנו את חופש הביטוי וקורא לזה פוליטיקלי קורקט מסתיר כל דיבור על מיניות או אהבה תוך כדי שהוא קורא לזה "תרבות האונס" הדמוקרטים הם סוציאליסטים שרוצים ממשלה גדולה שתשלוט על הכלכלה ותשדוד את האזרחים הדמוקרטים מנסים להפוך את אמריקה לדיקטטורה ולא טראמפ טראמפ מנסה להגן על החופש של האמריקאים כנגד המפלגה הדמוקרטית הטוטאליטארית שרוצה לקחת את החופש של האמריקאים תקשורת שמאלנית יקרה תפסיקי לשטוף את המוח של האזרחים טראמפ היה הנשיא הכי טוב שהיה לארצות הברית עדיף שתספרי מה שהסוציאליזם שהמפלגה הדמוקרטית מקדמת עשה לוונצואלה

  מל אשכנזימל אשכנזי23 ימים לפני
  • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק.

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
  • לפחות טרמאפ היה פחות גרוע מרייגן. קצת..

   Alon T.Alon T.23 ימים לפני
 • עדר המעריצות של תם בעוד 1 2 3....

  ינון אלבזינון אלבז23 ימים לפני
  • @אור סוויסה מה הקשר לבושה? נועה טענה מגוחכת שישראלים נורמלים שאוהבים את מי שתומך במדינה שלהם הם שטופי מוח מי ששוטף פה את המח זה התקשורת לכל שונאי ביבי ועוד יותר לישראלים ששונאים את הנשיא האמריקני התומך ביותר שקם למדינת ישראל

   ינון אלבזינון אלבז20 ימים לפני
  • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק.

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
  • @ינון אלבז אתם מודדים "זמן מסך" לפי מה שקורה בטלוויזיה? כי ב-2020 זה כבר לא כל-כך רלוונטי...

   Guy KrugerGuy Kruger22 ימים לפני
  • @ינון אלבז צודק לחלוטין, זו פשוט בושה שהקומיקאי הנישתי הזה מקבל יותר חשיפה ממנהיג העולם החופשי

   אור סוויסהאור סוויסה22 ימים לפני
  • @Guy Kruger תסתכל טוב.... חוץ מזה איך טראמפ יכול לשטוף למשהו פה את המח? אין לו עשירית האחוז מזמן המסך שיש לאדון אהרון תם

   ינון אלבזינון אלבז22 ימים לפני
 • למה לא לדבר על ביידן

  DRAGON FISTDRAGON FIST23 ימים לפני
  • בקטע קומי.. אין את זה לטום. לא בסולו, פשטני מאוד. חנוני עד טירלול. הומור אל ובין 56 אנשים בתל אביב. כשמאלני מדבר, אתה כמו אריאנה מלמד, בבחור צעיר. כן מצחיק ושנון - שהיית בגב האומה !! חייבייםם להחזיר את גב האומה- עם השמאלנים שבה, ושליין, לכאן 11 !!!! ופולטי עושים מתון ומגוון יותר. או פחות יותר. הראש הפשטני עדרי, שיש גם "לנו בשמאל"- אמנם....יותר בעיתונות ולא מסוכנים כמו הימין הקיצוני (!!) "בוא נקטול...בפראות בלי פילטרים וטעם וריח- כ....ל מ שימין, אי פעם, וכ...ל תכונה אישית שלו". במקום- על פעולות, גרועות של טראמפ. וכמעט מעולם לא נבקר מאום שקשור באידאולוגיית ואנשי שמאל. שאולי אצביע להם בקלפי- לנצח, לשמאל מתון, אבל זה לא אומר שאסור לי לבקר, את האחים האהבלים שלי, במשפחה. תלמדו מביל מהאר, כמה הוא חסר. ליאור שליין היחידי שקרוב אליו. גם אלפי- חביב כמו טום, רק בהומור הלא פוליטי, שנמצאים בפאנלים, ונונסנס חריף, שאני אוהב גם, גםם שעוקצים לעתים ת'ימין. אבל טיפת פילטר ופרופורציות ! ניקח דוגמא קטנה- בחייים לא הייתי מצביע לטראמפ, אבל טהרנות משמאל הייתה..להתנגד נגיד ל.. חומה !?!? לעצירת הגירת מילוני לא חוקיים ?!?!!? מהההה ?!?!?!? סי מיי פוינט ??? ל סתם הרבה אהבו אותו, מינוס הקורונה, שחיתות אישית, וטימטום בינלאומי, סיכון ארצו מול קוריאה, יציאה מההסכם המונעעע גרעין, שרק אובמה המצוין, עשה. אז...בכלכלה והגירה, באופן מתון יותר ממנו (כן גירוש ומניעת חדשים, מה הקשר מאסר והעפה של מי ששנים שם ולא מזיקים ??)....אני מסכים עימו. ולא סתם הוא זכה ב 16". השמאל שלנו חייב להתמרכז גם !! אם לא ביידן המתון ובעל ניסיון, וכישלון טראמפ (בקורונה קודםם- האי סגירה ולכן מתים, פופוליסטי שפחד מביקורות הבייס שלו, אם נסגור עסקים וכו, על כלכלה ופרנסה, ששם מעל חיי אדם)..טראמפ היה מנצח את ג'ו. אבל יש דברים שצריך להקשיב לימניים ויש בהם צדק.

   david michaelovedavid michaelove21 יום לפני
 • מה עם הקטע שחתכת שאמר שהם מביאים סמים והוא אמר לא חוקיים

  DRAGON FISTDRAGON FIST23 ימים לפני
ILworld